Великоновосілківська районна рада
Великоновосілківський район, Донецька область

Оприлюднений проект регуляторного акта

Переглядів: 159

Великоновосілківська районна рада повідомляє, що відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», на інформаційному стенді в приміщені районної ради оприлюднений проект регуляторного акта «Про затвердження вартості путівки в комунальному підприємстві «Дитячий  оздоровчий заклад «Дружба» Великоновосілківської районної ради» разом з аналізом його регуляторного впливу, розроблений комунальним підприємством «Дитячий  оздоровчий заклад «Дружба» Великоновосілківської районної ради.

Проект регуляторного акту направлений для державного впливу на порядок ціноутворення на платні послуги закладів літнього відпочинку та оздоровлення дітей.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до проекту регуляторного акту необхідно надавати у письмовій формі протягом одного місяця з дня офіційного оприлюднення за адресою: 85500, Донецька область, Великоновосілківський район, смт Велика Новосілка, вул. Центральна, буд. 34, телефон (050)7647330 або на електронну адресу: 24646008@mail.gov.ua

 

« повернутися до списку новин