Великоновосілківська районна рада

На Донеччині час роботи закладів громадського харчування та розважальних закладів через карантин обмежений до 22 години

Переглядів: 76

Обмеження часу роботи закладів громадського харчування та розважальних закладів до 22 години введено у Донецькій області заради запобігання поширенню хвороби COVID-19. Про це  директор департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОДА Ігор Бойко повідомив на брифінгу у Краматорську. 

«Ми ввели додаткові обмеження. Це обмеження часу роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності до 22 години.  Дуже часто задають питання: «На підставі чого?». Підставою у нас було  доручення Кабінету міністрів України  від 23 червня.  Цим дорученням було рекомендовано всім головам обласних адміністрацій та головам регіональних комісій ввести такі обмеження.  Додатково вже протоколами ми зобов’язали всі місцеві органи влади максимально збільшити кількість транспортних засобів на маршрутах перевезення пасажирів», -  сказав Ігор Бойко. 

Він пояснив, що такий час для обмеження закладів громадського харчування та розважальних закладів  є єдиним по всій Україні.   

Джерело: dn.gov.ua« повернутися до списку новин