Великоновосілківська районна рада

Виїзний прийом громадян заступника голови районної ради

Переглядів: 44

24 вересня 2020 року заступник голови Великоновосілківської районної ради Людмила Петрова провела виїзний прийом громадян на території Старомайорської сільської ради.

Виїзні прийоми громадян керівником району здійснюються з метою поспілкуватись з населенням району та допомогти у вирішенні проблемних питань. Отже, цього разу місцевими жителями порушувались питання щодо благоустрою села, ремонту доріг, обговорювали тему децентралізації та який позитив і негатив вона принесе. Люди висловили свої побоювання щодо того, чи не буде закрита місцева школа та дитячий садок. Людмила Василівна заспокоїла присутніх та зазначила, що подібні питання будуть вирішуватись виключно спільно з громадою.

В ході проведення прийому Людмила Василівна проаналізувала питання, порушені громадянами. Частина із них була вирішена в ході прийому, надані кваліфіковані консультації та рекомендації по вирішенню звернень. Питання, які потребують додаткового вивчення, взято на особистий контроль заступника голови.

Виїзний прийом відбувся в діловій конструктивній обстановці, в ході спілкування жителі отримали кваліфіковані відповіді на усі задані запитання.« повернутися до списку новин