Великоновосілківська районна рада
Великоновосілківський район, Донецька область

Привітання заступника голови районної ради Людмили Петрової з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Переглядів: 13

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Щиро вітаю вас з вашим професійним святом!

Культура завжди об’єднує людей, які вкладають в неї душу, терпіння і самовіддану працю. Вона ніколи не продається і не купується. Культура – це не робота, а місія, яка несе добро та красу.

Цей день об’єднує всіх, хто не уявляє свого життя без музики, живопису, театру, танцю, книги, хто день у день веде величезну просвітницьку роботу.

Люди вашої професії особливі, бо талант дається не кожному. Щоб успішно працювати у сфері культури, потрібно щодня виявляти ініціативу і творчість, завойовувати серця людей.

Ви формуєте унікальний культурний простір, який об’єднує людей. А головне – робите все для того, аби культура розвивалася, була живою та сучасною.

Дякую вам за вашу працю! Саме ви вмієте повести за собою і дорослого, і дитину у світ прекрасного, та відіграєте головну роль у збереженні духовної спадщини.

Міцного вам здоров’я, сил та енергії для нових творчих звершень, людської шани і вдячності!

Зі святом!

 

З повагою,

 

Заступник голови

районної ради                                                                                                          Людмила Петрова

« повернутися до списку новин