Великоновосілківська районна рада
Великоновосілківський район, Донецька область

Як в Донецькій області відзначили День Європи

Переглядів: 199

 Вчора по всій країні відбулись заходи з відзначення Дня Європи. Це свято для донеччан вже стало традиційним. День Європи для Донеччини – свято миру, демократичності, свободи та єдності. 

  З цієї нагоди в Бахмуті для мешканців та гостей міста працювали фотозони – презентації країн Євросоюзу, виставка ужиткового, декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва. Усі бажаючі мали змогу взяти участь у спортивних змаганнях, хореографічних майстер-класах та майстер-класах з виготовлення сувенірної продукції, подивитися кращі європейські фільми та мультфільми, а також скуштувати традиційні страви країн Європейського Союзу.
   У заходах взяв участь заступник голови Донецької ОДА Ігор Стокоз, представник Командування ООС полковник Євген Коваленко, Голова Офісу Ради Європи в Україні, Представник Генерального секретаря Ради Європи з питань координації програм співробітництва Ради Європи Мортен Енберг, Радник Посольства Литовської Республіки Томас Сікорских, військовий комісар Донецького обласного військового комісаріату, полковник Олександр Сергєєв, начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області, генерал поліції третього рангу Микола Семенишин.
   Ігор Стокоз звернувся до присутніх з вітальним словом, і зазначив, що саме це свято символізує ті віхи, які Україна пройшла протягом 10-ти років на шляху до євроінтеграції.
   «Україна вже давно в Європі, тому що саме на теренах Донецької області ще на початку 20-го століття уже були європейці, які розбудовували і Краматорськ, і Донецьк, і Бахмут і багато інших міст області. Ми повертаємось до своїх витоків. І яким би не був історичний шлях, але Україна рано чи пізно буде у Європейському Союзі. І ще одна зірка України засяє на цьому прапорі», – наголосив заступник голови Донецької ОДА.
   Мешканців та гостей міста привітав за святом також і Мортен Енберг. У своїй промові він подякував всім за гостинність та висловив подяку Донецькій ОДА.
   «Найважливіше для мене сьогодні – побачити, що тут, у Бахмуті, ви відчуваєте себе справжніми європейцями», – підкреслив пан Енберг.
   Захід завершився виступом джазового колективу під управлінням Майка Кауфмана-Портнікова.

   Прес-служба Донецької облдержадміністрації

 

« повернутися до списку новин