Великоновосілківська районна рада
Великоновосілківський район, Донецька область

Мітинг-реквієм до Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги над нацизмом

Переглядів: 168

8 травня 2019 року о 15.00 годині в смт Велика Новосілка біля меморіального комплексу «Воїн-визволитель» відбувся мітинг-реквієм «Уклонімося тим, хто поліг у бою»

З вітаннями  і словами вдячності до ветеранів, звернулися заступник голови Великоновосілківської районної ради Людмила Петрова, перший заступник голови Великоновосілківської райдержадміністрації Олександр Алчієв, Народний депутат України Сергій Сажко, старший інспектор фінансового відділу виконавчого апарату Великоновосілківської районної ради Василь Тараш.

У заході прийняли участь учні загальноосвітніх шкіл смт Велика Новосілка які прикрасили імпровізовану мапу України червоними маками – символом пам’яті жертв Першої світової війни, а згодом — жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів, починаючи із 1914 року.

Ведучі  урочистого мітингу проникними, хвилюючими словами доносили до присутніх священну пам’ять про героїв, що полягли на фронтах  Другої світової війни. Ми у вічному боргу перед тими хто віддав своє життя в боротьбі за Перемогу, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, яку вони виявили в боях за рідну землю…

Світлу пам’ять полеглих у роки війни було вшановано хвилиною мовчання. Урочистості завершилися покладанням квітів до Братської могили воїнів і меморіальної стели та збройним салютом.

Подвиги наших дідів, батьків та матерів сповнені глибоким патріотизмом, і сьогодні надихають молоде покоління плекати любов до рідної землі у своїх серцях. Низький уклін кожному, чиє ім’я викарбувалося на гранітних скрижалях Перемоги, і тим, хто так і лишився Невідомим Солдатом. Обов’язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців, що вирвали країну з лап фашистських нелюдів.

Після мітингу та урочистих привітань, всіх присутніх було запрошено на святковий концерт «Пісні переможної весни»

« повернутися до списку новин