Великоновосілківська районна рада

Відбулася сесія районної ради

Переглядів: 224

   22 лютого 2019 року під головуванням Сергія Кирилова відбулося засідання  тридцять шостої  чергової сесії Великоновосілківської районної ради за участі голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександра Куця.

   У роботі сесії прийняли участь голова райдержадміністрації, перший заступник голови райдержадміністрації, заступник голови райдержадміністрації, начальники відділів, управлінь райдержадміністрації, керівники установ, організацій, селищний, сільські голови, представник засобу масової інформації.

   Депутати заслухали хід виконання районних програм, внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку Великоновосілківського району на 2019 рік та основні напрями розвитку на 2020 і 2021 роки.

   Перед депутатами звітувала голова Великоновосілківської районної державної адміністрації Ганна Ященко щодо здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень в 2018 році.

   Начальник фінансового управління РДА Ірина Хараман доповіла про виконання районного бюджету за 2018 рік та про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

   Голова районної ради нагадав депутатам про їх обов`язок надати щорічну е-декларацію до 1 квітня 2019 року.

   З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.« повернутися до списку новин