Великоновосілківська районна рада

Звернення!

Переглядів: 110

 

Шановні громадяни!

Пріоритетним завданням правоохоронних органів є забезпечення безпеки громадян. Попереду Великодні та травневі свята.  Звертаємось до всіх мешканців та гостей смт Велика Новосілка та Великоновосілківського району з проханням не втрачати особистої пильності  під час святкувань, бути уважними до того, що відбувається навколо вас. Просимо не піддаватися на можливі провокації, не вдаватись до необдуманих дій, що можуть затьмарити свята й перешкоджати органам влади та правопорядку, завданням яких є забезпечення безпеки громадян.

З метою підвищення поінформованості жителів громади наводимо список порушень, які передбачені чинним законодавством та за які передбачена відповідальність:

Стаття 1851 КУпАП – Порушення порядку організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій

Стаття 293 КК України – Групове порушення громадського порядку

Стаття 294 КК України – Масові заворушення

Стаття 4361 КК України – Виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів.

Звертаємо Вашу увагу на необхідність дотримання норм законодавства України та неприпустимість їх порушення під час відзначання травневих свят.

 

 « повернутися до списку новин