Великоновосілківська районна рада
Великоновосілківський район, Донецька область

Засідання постійної комісії

Переглядів: 86

25 лютого 2020 року о 9:00 годині в залі засідань Великоновосілківської районної ради відбулося засідання постійних комісій районної ради.

З питань депутатської діяльності, законності та правопорядку, засобів масової інформації і адміністративно-територіального устрою.  

На порядок денний було винесено 6 питань:

1. Про повідомлення щодо врегулювання конфлікту інтересів.

2. Про визнання повноважень депутата районної ради 7-го скликання Саричева О.М.

3. Про продовження контракту з начальником комунального підприємства Великоновосілківське районне бюро технічної інвентаризації».

4. Про виконання плану роботи районної ради на друге півріччя 2019 року.

5. Про внесення змін до складу постійної комісії районної ради.

6. Про присвоєння чергового рангу Кирилову С.Д.

 

З питань інвестиційної політики, розвитку малого і середнього бізнесу, промисловості, транспорту, зв'язку, паливно-енергетичного комплексу і житлово-комунального господарства.

На порядок денний було винесено 2 питання:

1. Про хід виконання у 2019 році Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Великоновосілківському районі на 2019-2020 роки.

2. Про хід виконання рішення районної ради від 21.12.2018 № 7/35-934 «Про Програму створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями у Великоновосілківському районі на 2019 рік».

З кожного питання комісією були зроблені відповідні висновки, для подальшого винесення на розгляд чергової 44 сесії 7-го скликання Великоновосілківської районної ради.

« повернутися до списку новин