Великоновосілківська районна рада

Реєстрація учасників на Фото велоквест «Олімпійські перегони» закінчена.

Переглядів: 33

Станом на 2 жовтня 2020 року на Фото велоквест надало заявки 7 команд які повинні 4 жовтня 2020 року об 9:30 прибути на центральну площу смт Велика Новосілка для інструктажу.

Стисло нагадаємо умови квесту

  • команди повинні складатися з 3 чоловік кожен зі своїм вело транспортом. Приймати участь можуть всі бажаючі (18+ або діти з супроводом дорослого) 
  • актуальним залишається питання з дотриманням правил карантину. Тому ми рекомендуємо всім використовувати засоби індивідуального захисту маски та перчатки – під час заходу. Також перед заходом буде проведено інструктаж з правил дорожнього руху.
  • об 10:00 капітани команд отримають завдання в закритих конвертах на центральній площі смт Велика Новосілка від ініціатора заходу заступника голови Великоновосілківської районної ради Людмили Петрової. Після чого команда повинна відгадати місце яке зашифроване в загадці, доїхати до нього на велосипеді та зробити селфі всієї команди на цьому місці. Відправити куратору фото та отримати наступне завдання, якщо місце буде відгадано правильно.
  • просимо учасників обов’язково зарядити мобільні телефони встановити Viber або Telegram, потурбуватися про мобільний інтернет та справність камери на мобільному. В разі якщо виникнуть проблеми з інтернетом або інші непередбачувані проблеми терміново телефонувати своєму куратору.

Мета - відгадати всі точки квесту максимально швидко та фінішувати всім складом команди.

Карантин не привід відмовляти собі в радощах. Бережіть себе та будьте здорові.« повернутися до списку новин