Великоновосілківська районна рада
Великоновосілківський район, Донецька область

Виїзний прийом громадян заступника голови районної ради

Переглядів: 100

З метою поглибленого вивчення та вирішення існуючих проблем територіальних громад, покращення роботи об’єктів інфраструктури, надання консультативної допомоги населенню району, відповідно до затвердженого графіку, заступник голови районної ради Людмила ПЕТРОВА провела виїзний прийом громадян на території Багатирської та Роздольненської сільських рад.

Разом з головою Багатирської сільської ради Маргаритою Харитоновою та секретарем Роздольненської сільської ради Світланою Тахтаровою Людмила Василівна розглянула та обговорила актуальні питання соціально-економічного розвитку територіальної громади та шляхи позитивного їх вирішення.

В ході робочої поїздки Людмила Петрова ознайомилася з роботою Олексіївської загальноосвітньої школи I III ступенів. Особливу увагу приділила спілкуванню з учнями першого класу.

Оглянула шкільну їдальню та класи навчального закладу, в якому в цьому році встановлено енергозберігаючі вікна на суму 95 045 грн.

Також в с-щі Роздольне обговорювали тему децентралізації та який позитив і негатив вона принесе. Люди висловили свої побоювання щодо того, чи не буде закрита місцева школа. Людмила Василівна заспокоїла присутніх та зазначила, що подібні питання будуть вирішуватись виключно спільно з громадою.

Під час прийому громадяни зверталися до заступника голови районної ради з проблемами, які потребували юридичної консультації, забезпечення необхідним обладнанням Олексіївської загальноосвітньої школи в рамках проекту «Нова українська школа» та вирішенням питань соціального характеру.

Жодне звернення не залишилось без належної уваги та детального роз’яснення.

« повернутися до списку новин