Великоновосілківська районна рада
Великоновосілківський район, Донецька область

Засідання Ради регіонального розвитку

Переглядів: 183

   1 березня 2019 року у місті Маріуполь відбулося засідання Ради регіонального розвитку.

   «Створити належні умови, щоб у людей була можливість самореалізуватися саме тут, на Донеччині», - таке завдання отримали від Президента України Петра Порошенка під час засідання Ради регіонального розвитку, що відбулося у Маріуполі.

   Представили на розгляд голови держави основні положення перспективного плану розвитку області. Загалом він містить понад 2 тисячі проектів, запропонованих до реалізації місцевими громадами. Це будівництво та ремонт медичних і освітніх закладів, спортивних споруд, реконструкція системи водопостачання тощо.

   Окремо зупинилися на розвитку транспортної інфраструктури: ремонті доріг, необхідності відкриття неба для цивільної авіації.

   Оплесками вітали маріупольці доручення Президента начальнику Генерального штабу, міністрам оборони та інфраструктури, а також мені як голові Донецької обласної державної адміністрації - опрацювати питання запуску аеропорту «Маріуполь».

  Говорячи про перспективи розвитку області та країни загалом, Президент наголосив, що першочерговим завданням є подолання бідності. Вже від сьогодні держава запустила процес монетизації субсидій. Від сьогодні стартувала нова система щорічної автоматичної індексації пенсій: в Донецькій області вона торкнеться 690 тисяч пенсіонерів, і йдеться не про одноразову акцію, а про системний автоматизований процес. Все це – не популістичні обіцянки, а реальні справи, які стали можливими завдяки економічному зростанню.

   «Економічне зростання триває в Україні 12 кварталів поспіль. Воно системне і стабільне, - наголосив Президент. - Але 3,5 відсотка (до речі, найбільше зростання за останні 7 років), яке Україна продемонструвала у 2018 році, нас точно не влаштовує. Це не той темп, який забезпечить прискорення нашого руху в ЄС та НАТО. І держава потребує справжнього економічного прискорення… Шанс, який отримала держава, має бути реалізований. Нам потрібно в це вірити… Наш обов’язок - об’єднати всіх, хто зараз готовий захищати Україну. Ми непереможні, коли ми єдині. Коли ми єдині, для нас немає нічого неможливого. Ми збудуємо країну процвітаючих громад; країну щасливих, заможних і вільних людей».

Джерело: Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

« повернутися до списку новин