Великоновосілківська районна рада

«Логотип Великоновосілківської районної ради»

Переглядів: 98

Великоновосілківська районна рада у 2019 році прийняла участь у конкурсі із розробки безкоштовних туристичних логотипів "Цікаве містечко".

Мета проекту - створити і популяризувати туристичні логотипи, унікальні візуальні образи невеликих, але цікавих у плані історії, культури і традицій населених пунктів України, виконані у авторській манері, привабливі й зрозумілі для туристів і корінних мешканців.

У рамках проекту «Цікаве містечко» Велика Новосілка отримала авторський туристичний логотип від художника-ілюстратора Олега Яриніча. Для участі необхідно було визначити основні об’єкти історико-культурної спадщини, природоохоронні об’єкти, зразки матеріальної і нематеріальної культури міста (нажаль кількість об’єктів була обмежена)

На туристичному логотипі Великоновосілківської районної ради представлені такі об’єкти, як пам’ятник дерев’яного зодчества ХУІІІ століття церква Свято Різдва Богородиці, кам’яна половецька баба – ідол-оберіг Приазов’я, меморіальний музей-садиба В.І. Немировича-Данченка і М.О. Корфа, каштан який посадив В.І. Немирович-Данченко, перша бібліотека заснована бароном М.О. Корфом, «Ковила волохата» занесена до Червоної книги України яка росте на території району, бабак степовий, грецька ваза пам’ятний знак грекам переселенцям з Криму які заснували селище Велика Новосілка, будинок поета-сатирика А. Д. Косматенко, оливкове дерево та меандр.

Авторський туристичний логотип від Олега Яриніча було отримано Великоновосілківською районною радою в електронному форматі у вільне користування.

Ця робота може використовуватися як логотип, емблема та чудово підійде для розробки сувенірної продукції. Адже на одному малюнку художник зміг розмістити всі найбільш впізнаваємі об`єкти, які відіграють важливу роль у житті громади.« повернутися до списку новин