Великоновосілківська районна рада
Великоновосілківський район, Донецька область

Засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів та комунальної власності.

Переглядів: 125

25 вересня 2019 року о 14:00 годині в залі засідань Великоновосілківської районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради: з питань економічної політики, бюджету, фінансів та комунальної власності.

На порядок денний в загальній кількості було винесено 8 питань:

1. Про прийняття теплотраси до загальної власності територіальних громад сіл, селищ, що знаходиться в управлінні районної ради.

2. Про передачу нерухомого майна із загальної власності територіальних громад сіл, селищ, що знаходиться в управлінні районної ради до комунальної власності територіальної громади Зеленопільської сільської ради.

3. Про затвердження розпорядження голови районної ради.

4. Про хід виконання у першому півріччі 2019 року Програми економічного і соціального розвитку Великоновосілківського району та основних напрямків розвитку на 2020 і 2021 роки.

5. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Великоновосілківського району на 2019 рік та основних напрямків розвитку на 2020 і 2021 роки.

6. Про внесення змін до штатного розпису комунальної установи  «Інклюзивно-ресусний центр» Великоновосілківської районної ради.                     

7. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.

8. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 № 7/35-932 «Про районний бюджет на 2019 рік».

Особливу увагу депутати приділили напрямку та використанню бюджетних коштів.

Усі питання розглянуті, а проекти рішень рекомендовано винести на розгляд чергової 41 сесії 7-го скликання Великоновосілківської районної ради.

« повернутися до списку новин