Великоновосілківська районна рада

До Дня захисника України

Переглядів: 69

Захищати свою країну, своїх близьких, своє майбутнє  - справа надзвичайної ваги. І невипадково саме 14 жовтня, у День Покрови Пресвятої Богородиці та День козацтва, в Україні вшановують як сучасних оборонців так і згадують героїв різних епох життя нашої історії.

Сьогодні в залі засідань Великоновослікіської районної відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України. В урочистостях прийняла участь заступник голови районної ради Людмила Петрова. Людмила Василівна звернулася до присутніх та привітала учасників заходу із святом, відзначаючи, що День захисника України – це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину. Побажала усім сили та мужності, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє Української держави.

Відповідно до спільного розпорядження Великоновосілківської районної ради та Великоновосілківської районної державної адміністрації за сумлінне виконання службово-бойових завдань, зразкову військову дисципліну та з нагоди святкування Дня захисника України Почесною грамотою нагороджено:

1. Авдоніна Володимира Вікторовича, командира відділення матеріально-технічного забезпечення комендантського взводу (для забезпечення ЦТУ) військової частини 3054 Центрального територіального об’єднання Національної гвардії України, сержанта;

2. Добровольського Анатолія Анатолійовича, начальника протиповітряної оборони родів військ і служб Центрального територіального управління Національної гвардії України, підполковника;

3. Іванькову Наталію Сергіївну, начальника секретної бібліотеки групи секретного документального забезпечення режимно-секретного відділу Центрального територіального управління Національної гвардії України, сержанта.

Почесною грамотою Великоновосілківської районної ради та Великоновосілківської районної державної адміністрації за значний особистий внесок у зміцнення мобілізаційної готовності, сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову військову дисципліну, патріотизм та значний особистий внесок у захист суверенітету і територіальної цілісності нашої країни  та з нагоди святкування Дня захисника України нагороджено:

4. Васильченка Владислава Валерійовича, гранатометника 1-го відділення охорони взводу охорони Великоновосілківського районного військового комісаріату, старшого солдата;

5. Дашка Олександра Сергійовича, учасника АТО, солдата запасу.

Почесною грамотою Великоновосілківської районної ради та Великоновосілківської районної державної адміністрації за сумлінну плідну працю, професійне виконання службових обов’язків під час несення служби та з нагоди святкування Дня захисника України нагороджено:

6. Налбата Михайла Миколайовича, фельдшера рятувального відділення 81 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Донецькій області;

7. Тєплова Сергія Валентиновича, начальника Великоновосілківського районного відділу Головного управління ДСНС України у Донецькій області, підполковника служби цивільного захисту.

Почесною грамотою Великоновосілківської районної ради та Великоновосілківської районної державної адміністрації за сумлінну плідну працю, самовідданість і вірність обраній справі, особистий внесок у безпеку суспільства та захист правопорядку в Україні та з нагоди святкування Дня захисника України нагороджено:

9. Черновала Олександра Миколайовича, заступника начальника сектору превенції Великоновосілківського ВП Волноваського ВП ГУНП в Донецькій області, майора поліції.

Почесною грамотою Великоновосілківської районної ради та Великоновосілківської районної державної адміністрації за сумлінну плідну працю, вагомий внесок у справу виховання підростаючого покоління та з нагоди святкування Дня захисника України нагороджено:

10. Чебаненка Юрія Івановича, вчителя предмету «Захист України» Великоновосілківської гімназії з ЗОШ І ступеня Великоновосілківської районної ради Донецької області.« повернутися до списку новин