Великоновосілківська районна рада

Великоновосілківський районний центр зайнятості інформує

Переглядів: 176

30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, що був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році. Торгівля людьми є однією із актуальних проблем сучасного світу і може статись з кожним незалежно від статі, віку, освіти чи соціального статусу людини.

Цій темі був присвячений вебінар для безробітних, якій відбувся 30 липня у Великоновосілківському районному центрі зайнятості за допомогою програми ZOOM.

Гостями вебінару були спеціаліст Програми з протидії торгівлі людьми Представництва Міжнародної організації з міграції (Агенції ООН з міграції) Світлана Подколзіна та супервізорка проекту «Протидія торгівлі людьми та молоддю в Україні» Ганна Дороніна.

«Одним із найтяжчих злочинів в усьому світі є торгівля людьми. Торгівля людьми є не лише сучасною формою рабства, яке порушує права людини, а й тяжкою формою насильства, що спричиняє ризик для її життя і здоров’я. Жодна країна світу не може убезпечити себе від торгівлі людьми, і Україна не є виключенням», - розповіла Світлана. Також було запропоновано декілька порад для того, щоб захистити себе від ризиків під час оформлення документів для роботи за кордоном. Ганна поінформувала, де можна знайти у фейсбуці сторінки Всеукраїнської коаліції громадських організацій з протидії торгівлі людьми.

У вебінарі також взяли участь представники Великоновосілківського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» зі своїми підопічними.

Наприкінці зустрічі фахівець центра зайнятості від щирого серця побажала всім успіхів, а гостей подякувала за участь у вебінарі.

 

 « повернутися до списку новин