Великоновосілківська районна рада
Великоновосілківський район, Донецька область

Відбулася сесія районної ради

Переглядів: 75

18 червня 2020 року о 10:00 годині в залі засідань районної ради під головуванням Людмили Петрової, заступника голови Великоновосілківської районної ради відбулося засідання позачергової сорок шостої сесії Великоновосілківської районної ради 7-го скликання

  У роботі сесії прийняли участь голова райдержадміністрації, начальники відділів, управлінь райдержадміністрації, керівники організацій, селищний голова.

Були заслухані такі питання:

1. Про внесення змін до Програми розвитку комунального підприємства Великоновосілківської районної ради «Великоновосілківський районний стадіон «Колос» на 2018-2022 роки».

2. Про укладання строкових трудових договорів з директорами закладів загальної середньої освіти Великоновосілківської районної ради Донецької області.

3. Про передачу комунального підприємства «Дитячий оздоровчий заклад «Дружба» Великоновосілківської районної ради» до комунальної власності територіальної громади Великоновосілківської селищної ради та вихід зі складу його засновників.

4. Про передачу комунального підприємства Великоновосілківської районної ради «Великоновосілківський районний стадіон «Колос» до комунальної власності територіальної громади Великоновосілківської селищної ради та вихід зі складу його засновників.

5. Про внесення змін до рішення районної ради від 08.09.2017 № 7/22-507.

6. Про внесення змін до рішення районної ради від 24.12.2019 № 7/43-1118 «Про районний бюджет на 2020 рік».

« повернутися до списку новин