Великоновосілківська районна рада

Засідання постійної комісії

Переглядів: 125

09 серпня 2019 року о 09:00 годині в залі засідань Великоновосілківської районної ради відбулося засідання постійних комісій районної ради: з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку, засобів масової інформації і адміністративно-територіального устрою; з питань економічної політики, бюджету, фінансів та комунальної власності.

На порядок денний в загальній кількості було винесено 6 питань:

1. Про повідомлення щодо врегулювання конфлікту інтересів.

2. Про призначення на посаду директора комунального закладу «Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області».

3. Про надання згоди на прийом теплотраси територіальної громади Роздольненської сільської ради до загальної власності територіальних громад сіл, селищ, що знаходиться в управлінні районної ради.

4. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Великоновосілківського району на 2019 рік та основних напрямків розвитку на 2020 і 2021 роки.

5. Про затвердження розпорядження голови районної державної адміністрації.

6. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 № 7/35-932 «Про районний бюджет на 2019 рік».

Усі питання розглянуті, а проекти рішень рекомендовано винести на розгляд позачергової 40 сесії 7-го скликання Великоновосілківської районної ради.« повернутися до списку новин