Великоновосілківська районна рада
Великоновосілківський район, Донецька область

Великоновосілківський районний центр зайнятості інформує про наступне.

Переглядів: 23

Задля оперативного висвітлення законодавчих та інших змін,які стосуються діяльності підприємців в умовах пандемії, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (далі – Мінекономіки) спільно  з Офісом розвитку малого і середнього підприємництва (SMEDO) створили загальний інформаціїний ресурс для бізнесу під час карантину:  htpp:sme.gov.uacovid19

Вказаний веб-сайт містить актуальну інформацію та системно оновлюється. На веб-сайті вже міститься доступна інформація про діючі обмеження для підприємницької діяльності з метою протидії поширенню захворювання COVID19, перелік заходів  підтримки, відповіді на головні питання від бізнесу.

Крім того, проектом Business Index передбачено проведення системного опитування власників та керівників малого та середнього бізнесу з метою виявлення впливу наслідків економічного кризи, пандемії COVID-19 на бізнес та очікувань на 2021 рік, за результатами якого буде сформовано аналітичний звіт із надісланням його учасникам опитування до кінця грудня 2020 року на e-mail, вказаний під час реєстрації у дослідженні.

Для участі в опитуванні першої хвилі необхідно перейти за посиланням : https //web.gradus.appdusiness. Дослідження реалізує платформа SheExports у партнерстві з дослідницькою компанією Gradus та аналітичним центром AdvanterGroup на замовлення Export Promotion Ofice Офісу з Просування Експорту. Надані відповіді будуть взяті до уваги при плануванні програм державної підтримки та інших заходів стимулювання розвитку малого та середнього підприємництва в Україні.

« повернутися до списку новин