Великоновосілківська районна рада

Засідання колегії Донецької облдержадміністрації в онлайн-режимі

Переглядів: 87

24 вересня 2020 року о 11:00 в онлайн-режимі відбулось засідання колегії Донецької облдержадміністрації під керівництвом голови облдержадміністрації Павла Кириленка.

Участь у заході прийняла заступник голови Великоновосілківської районної ради Людмила Петрова.

Під час заходу були обговорені такі питання:

  1. Про стан підготовки підприємств житлово-комунального господарства та електроенергетики області до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років. Доповідають директор департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Сергій Гончаренко та директор департаменту розвитку базових галузей промисловості облдержадміністрації Артем Литвинов. 
  2. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2020 рік у першому півріччі 2020 року. Доповідає в.о. директора департаменту економіки облдержадміністрації Галина Чурікова.
  3. Про хід виконання регіональної програми «Профілактика та лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань на 2018- 2021 роки» у 2020 році. Доповідає заступник директора департаменту – начальник управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Наталя Філіппова.
  4. Про проект Програми забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і територій області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2023 роки. Доповідає заступник директора департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи облдержадміністрації Павло Челпих.

У всіх учасників була можливість в коментарях до трансляції поставити свої питання та отримати відповіді.

Джерело: dn.gov.ua

 



« повернутися до списку новин