Великоновосілківська районна рада
Великоновосілківський район, Донецька область

Порядок передачі в оренду державного та комунального майна Постанова КМУ від 03 червня 2020 р. № 483

Переглядів: 130

На сайті КМУ з'явилась постанова про порядок передачі в оренду державного та комунального майна Порядок визначає механізм передачі в оренду державного та комунального майна, включаючи особливості передачі його в оренду відповідно до положень Закону України “Про оренду державного та комунального майна”

Механізм оренди майна інших форм власності може регулюватися положеннями цього Порядку, якщо інше не передбачено законодавством та договором оренди. При цьому ДП «ProZorro.Продажі» встановлюється адміністратором електронної торгової системи. Протягом 20 робочих днів з дня набрання чинності постанови керівних органів управління майна повинні передати ФДМ або уповноваженим органам інформацію про об'єкти оренди, отриману від балансоутримувачів протягом 10 днів. У свою чергу, ФДМ повинен протягом місяця оприлюднити отриману інформацію на офіційних сайтах, друкованих ресурсах і автоматизованих системах, а протягом місяця після початку роботи електронної торгової системи також внести інформацію про об'єкти, що не були передані в оренду. Балансоутримувачі та керуючі майном повинні також оприлюднити договори про права користування держ- та комунального майна, в тому числі договору безоплатного користування, договори про спільну діяльність і договори позики протягом місяця.

Додаток 4 порядку, яке вступить в силу в протягом місяця після публікації постанови, визначає АТ «Ощадбанк», АТ «Укрпошта» та Національний банк України (разом з уповноваженими ним банками, з державною часткою більше 75%) як підприємства, установи та організації, надають соціально важливі послуги населенню. Згідно ч. 2 ст. 18 закону України «Про оренду державного та комунального майна» такі організації мають право продовжувати договори оренди без проведення аукціону.

Порядок передачі в оренду державного та комунального майна  Постанова КМУ від 03 червня 2020 р. № 483 

« повернутися до списку новин