Великоновосілківська районна рада

Проект «Цікаве містечко»

Переглядів: 246

   У рамках проекту «Цікаве містечко» Велика Новосілка отримала авторський туристичний логотип від художника-ілюстратора Олега Яриніча. Для участі необхідно було визначити основні об’єкти історико-культурної спадщини, природоохоронні об’єкти, зразки матеріальної і нематеріальної культури міста. 

   На туристичному логотипі Великоновосілківського району представлені такі об’єкти, як пам’ятник дерев’яного зодчества ХУІІІ століття церква Свято Різдва Богородиці, кам’яна половецька баба – ідол-оберег Приазов’я, меморіальний музей-садиба В.І. Немировича-Данченка і М.О. Корфа, каштан який посадив В.І. Немирович-Данченко, перша бібліотека заснована бароном М.О. Корфом, «Ковила волохата» занесена до Червоної книги України яка росте на території району, бабак степовий, грецька ваза пам’ятний знак грекам переселенцям з Криму які заснували селище Велика Новосілка, будинок поета-сатирика А. Д. Косматенко, оливкове дерево та меандр.

   Авторський туристичний логотип від Олега Яриніча було отримано Великоновосілківською районною радою в електронному форматі у вільне користування.« повернутися до списку новин