Великоновосілківська районна рада
Великоновосілківський район, Донецька область

КПВВ «Мар’їнка» на Донеччині частково відновить роботу

Переглядів: 56

На Донеччині та Луганщині починаючи з 10 червня частково відновиться робота двох контрольно-пропускних пунктів – пішохідного КПВВ «Станиця Луганська» та автомобільного «Мар’їнка». Про це під час щоденного брифінгу з питань запобігання поширенню коронавірусу на території Донецької області повідомив голова Донецької ОДА Павло Кириленко.

«Пропуск громадян буде здійснюватися протягом трьох годин - з 11 до 14-ї. Людям проводитиметься температурний скринінг. Усі, хто перетинає КПВВ, мають бути у захисних масках та рукавичках. Для пропуску через КПВВ громадяни мають надати згоду на проведення заходів обов'язкової самоізоляції, з використанням єдиного електронного додатка "Дій вдома" або обсервації», - сказав Павло Кириленко.

Очільник області наголосив, що  для обласної влади найголовнішим пріоритетом залишається збереження життя та здоров’я громадян, не залежно від того, де вони проживають. Також Павло Кириленко зазначив, що наразі урядом розробляється механізм перетину лінії розмежування особами, які мають складати зовнішнє незалежне оцінювання. Про особливості складання ЗНО та умов для в’їзду його учасників на підконтрольну територію буде повідомлено найближчими днями.

Джерело: https://dn.gov.ua/ua

« повернутися до списку новин