Великоновосілківська районна рада
Великоновосілківський район, Донецька область

ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Переглядів: 101

Протягом січня - травня 2020 року 1364 громадянина мали статус безробітного.

У звітному періоді за направленням центру  зайнятості працевлаштовано 551 особу, у тому числі  69 осіб до набуття статусу  безробітного.

У громадських  та інших роботах тимчасового характеру брали участь 248 безробітних.

Професійним навчанням було охоплено 280 безробітних.

Станом на кінець травня кількість зареєстрованих безробітних становила 714 осіб, із  них 559 отримувачів допомоги по безробіттю.

Кількість вакансій зареєстрованих у січні – травні становила 611 одиниць, а на кінець періоду 20 одиниць.

Рівень зареєстрованого безробіття на кінець квітня становив 9,4 %.

На виконання статті 471 Закону України “Про зайнятість населення” та  Постанови Кабінету Міністрів України від  22 квітня 2020 р. № 306 “Про затвердження Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами) продовжується реалізація механізму надання  допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

Для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину роботодавець або ФОП (застрахована особа) звертається до Великоновосілківського районного центру  зайнятості (за місцем реєстрації його як платника ) та подає такі документи:

  • заяву у довільній формі;
  • засвідчену роботодавцем (ФОПом) копію наказу із зазначенням дати початку зупинення (скорочення) діяльності;
  • відомості про працівників та/або фізичну особу-підприємця (прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному державному органу і мають відмітку в паспорті), в яких виникло право на допомогу по частковому безробіттю на період карантину згідно із ст. 47-1 Закону України «Про зайнятість населення»;
  • довідку про сплату ЄСВ за останні шість місяців, що передують даті зупинення (скорочення) діяльності.

Виплата допомоги по частковому безробіттю на період карантину здійснюється: ФОПам (застрахованим особам) — центрами зайнятості; працівникам (крім сумісників та отримувачів пенсій) — роботодавцем.

За отриманням коштів для виплати працівникам допомоги по частковому безробіттю на період карантину можна звернутися протягом 90 календарних днів з дня зупинення (скорочення) діяльності.

Отримати консультацію, надіслати пакет документів, з’ясувати, чи достатньо їх для прийняття позитивного рішення, ви можете, звернувшись до фахівців Великоновосілківського районного  центру зайнятості,  а також зателефонувавши за номерами (06243) 2-14-00;  050-188-97-47.

« повернутися до списку новин