Великоновосілківська районна рада
Великоновосілківський район, Донецька область

Перевірили стан підготовки навчальних закладів до роботи

Переглядів: 48

Сьогодні на виконання доручення заступника голови Великоновосілківської районної ради Людмили Петрової була організована робоча поїздка по школах району з метою перевірки стану підготовки закладів освіти до навчального року.

Під час робочої поїздки особлива увага була  зосереджена на ході проведення підготовки навчальних кабінетів, спортивних залів, приміщень соціально-побутового призначення (харчоблоків, туалетів), облаштуванні територій, створенні комфортних умов для здобувачів освітнього процесу в умовах реалізації Концепції Нової української школи.

Цьогоріч до загальних вимог додалися ще й умови дотримання протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19).

На безумовності дотримання вказаних заходів наголосила заступник голови Великоновосілківської районної ради Людмила Петрова.

- Міністерство охорони здоров’я розробило детальні рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусу, які передбачають дотримання певних вимог усіма учасниками освітнього процесу і створення максимально безпечного середовища як для працівників закладів, так і для здобувачів освіти, - наголосила Людмила Василівна і додала, що відповідальність за дотриманням карантинних обмежень лежить, у першу чергу, на керівниках закладів освіти. Проте не менша відповідальність лежить  і на батьках, тому потрібно провести необхідну роз’яснювальну роботу.

« повернутися до списку новин