Великоновосілківська районна рада
Великоновосілківський район, Донецька область

Форум нової доби «На кордонах»

Переглядів: 107

13-14 червня для представників Донецької та Луганської області відбудеться перша в Європі віртуальна інтерактивна подія для громадянського суспільства форум нової доби «На кордонах». На форумі Вас чекають понад 130 спікерів та лекторів, 7 напрямів та їхніх кураторів, партнерські зони громадських організацій та підбірка унікального контенту. Все це – у спеціально створеному для події віртуальному просторі, у якому можна буде взаємодіяти,обравши собі аватара.

Теми заходу: Персональна ідентичність; Ідентичність громад; Національна ідентичність; Бізнес та громада; Освіта, як друге народження людини; Здоров`я, як колективна відповідальність; Культура, як національна безпека.

Музичні гурти, які будуть грати на Форумі «На кордонах»: ALOHA ALOHA, Беz обмежень, O. Torvald, ТНМК, Кrutь, Hurtom, Роялькіт, АDAM.

Форум «На кордонах» - майбутнє масових подій, особливо в умовах, коли особиста взаємодія суттєво обмежена. Ініціатором форуму є Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» за підтримки проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні»

Зареєструватися можна за посиланням.  

« повернутися до списку новин