Великоновосілківська районна рада
Великоновосілківський район, Донецька область

Районна рада працює

Переглядів: 64

До Великоновосілківської районної ради надійшов лист Донецької обласної ради щодо розгляду проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань діяльності та організації органів державної влади, органів місцевого самоврядування у зв’язку із утворенням (ліквідацією) районів» та надання пропозицій, зауважень.

Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань діяльності та організації органів державної влади, органів місцевого самоврядування у зв’язку із утворенням (ліквідацією) районів» було розглянуто та відправлено перелік деяких пропозицій, запитань та зауважень:

1. Запитання стосовно подальшого управління майном спільної власності громад району. В жовтні цього року планується проведення перших виборів в об`єднанні громади та виборів в районні ради за новим територіальним поділом. Кожна новостворена ОТГ має право на отримання у комунальну власність майна яке розташоване та функціонує на її території. На сьогоднішній день таке майно перебуває у спільній власності громад району під управлінням районних рад. Яким чином відбуватиметься розподіл вищезазначеного майна у власність громад?

2. Хто буде створювати старостинський округ, з якою кількістю населення? (сільська, селищна рада чи новостворена територіальна громада)

3. В пункті 8 даного законопроекту Розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо визначення територій та адміністративних центрів територіальних громад» в пункті 21 дев’ятнадцятий абзац виключити, в зв’язку з тим що акти органів місцевого самоврядування вже знаходяться на стадії завершення і недоцільно їх буде скасовувати або змінювати.

« повернутися до списку новин