Великоновосілківська районна рада

Відбулася 51 сесія Великоновосілківської районної ради VII скликання

Переглядів: 96

19 листопада 2020 року о 10:00 годині в залі засідань районної ради під головуванням Людмили Петрової, заступника голови Великоновосілківської районної ради відбулося засідання позачергової п’ятдесят першої сесії районної ради 7-го скликання.

У роботі сесії прийняли участь голова райдержадміністрації, начальник фінансового управління райдержадміністрації, сільські, селищний голова, представник засобу масової інформації (сесія проходила з дотриманням карантинних приписів)

Депутати розглянули всі питання порядку денного. Затвердили розпорядження голови райдержадміністрації. Ухвалили рішення про передачу комунального майна із загальної власності територіальних громад сіл, селищ, що знаходиться в управлінні районної ради до комунальної власності територіальної громади Великоновосілківської селищної ради, Комарської сільської ради та села Старомлинівка та інше.

Після закриття сесії Людмила Василівна подякувала депутатам за плідну працю протягом скликання та побажала міцного здоров’я, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбутнього.

Також зазначила що Великоновосілківська районна рада сьомого скликання проявила себе як єдиний дійсно цілісний механізм, що здатний працювати на користь нашого району. Разом пройшли певний шлях, зробили дуже багато, гарних та корисних справ. Подякувала також всім, з ким довелося працювати: головам сільських та селищної рад, керівникам установ та організацій району, розпорядникам бюджетних коштів.« повернутися до списку новин