Великоновосілківська районна рада

29 жовтня 2019 року Три роки з дня відкриття стадіону "Колос"

Переглядів: 160

Кількісний склад населення в смт. Велика Новосілка складає 5,7 тис. осіб. На території селища функціонує три загальноосвітні школи, одна з яких має статус опорної школи, професійно-технічний ліцей та притулок для тимчасового перебування дітей які опинились в складних життєвих обставинах. Це великий пласт підлітків, які потребують занять різними видами спорту на протязі всього року. Враховуючи специфіку сільської місцевості, існують деякі проблеми спортивної інфраструктури, в тому числі брак спортивних приміщень.

У 2016 році в смт Велика Новосілка за кошти небайдужих меценатів та кошти районного бюджету був побудований новий стадіон «Колос» з сучасним великим футбольним полем, біговими доріжками, полями для міні – футболу, великого тенісу, волейболу, баскетболу. Були встановлені глядацькі трибуни, комплекс вуличних тренажерів. Забезпечено необхідне освітлення. Але можливість займатись спортом не повинна залежати від сезонів року. Тому будівництво критого спортивного комплексу стало нагальною потребою.

Увага до масового спорту, створення умов для його розвитку – одна із засад діяльності Великоновосілківської районної ради.

Спільно з комунальним підприємством «Великоновосілківський районний стадіон «Колос» були розпочаті всі необхідні технічні процедури і будівельні роботи. В підсумку жителі смт Велика Новосілка та Великоновосілківського району  отримали  чудовий  спортивний  критий  комплекс,  загальною  площею  900 кв.м. Він включає в себе міні – футбольне поле, тренажерний зал, роздягальні, туалет та душеві кабіни, зону відпочинку. На теперішній час у приміщенні спортивного комплексу тренуються футболісти, каратисти, борці, ведуться групові та індивідуальні заняття з фітнесу.

Сучасні тренажери дають змогу кожному мешканцю району не тільки зміцнити м’язи, підняти загальний тонус організму та зміцнити імунітет, але й ефективно допомагають зняти напругу. Також заняття на тренажерах допомагають у період реабілітації та відновлення після серцево-судинних хвороб та травм опорно-рухового апарату.

Крім того у батьків наших юних спортсменів не завжди є час займатись спортом, але коли вони приводять дітей на тренування та чекають їх, з`являється чудова нагода приділити увагу своїй фізичній формі і здоров’ю займаючись на тренажерах. Після спортивних занять відвідувачі мають змогу прийняти душ, випити чай або каву, поспілкуватись в зоні відпочинку.

Завдяки критому спортивному комплексу у тренерів і дітей є можливість не переривати тренувальний процес, дає можливість подальшого спортивного росту, проводити традиційні турніри, започатковувати нові та проводити товариські спаринги.

Участь у турнірах беруть команди з смт. Великої Новосілки, м. Курахове, м. Вугледар, м. Покровська та інших міст, сіл, селищ, районів.

Всього за 2018 рік проведено близько 12 турнірів і товариських змагань: це і «Різдвяний турнір» і турнір за кубок газети «Наш Край – Донбас» та інші. Всі учасники змагань отримують як заслужені нагороди, так і заохочувальні призи.

Загалом цільова аудиторія практики складає близько 500 чоловік.

Побудований спортивний комплекс дає змогу займатися спортом як в літній період так і взимку. Завдяки критому комплексу була розширена матеріально-технічна база це сучасний тренажерний зал, мульти-спортивне поле, яке дає змогу займатися: футболом, тенісом, карате, боротьбою, фітнесом та ін. На стадіоні «Колос» де побудований критий комплекс сформована дитячо-юнацька школа де займаються дітей-футболістів - 65 та дітей-каратистів – 35, яка з кожним семестром поповнюється юними спортсменами, які вже дають результати не тільки на рівні району ай області. У групі з карате ми вже маємо чемпіонів України у своїй віковій категорії, четверо футболісті вихідців  з дитячо-юнацької школи поповнили ряди кращих академій з футболу України.

 « повернутися до списку новин