Великоновосілківська районна рада

Семінар з питань державної реєстрації нормативно-правових актів.

Переглядів: 239

   12.02.2019 року о 10.00 годині  в залі засідань Великоновосілківської районної ради відбувся семінар з питань державної реєстрації нормативно-правових актів в якому прийняв участь начальник відділу правового забезпечення і роботи із зверненнями громадян В.В. Красьоха та головний спеціаліст по роботі із зверненнями громадян відділу правового забезпечення і роботи із зверненнями громадян С.М. Вітко. Семінар був організований відділом реєстрації нормативно-правових актів управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного управління юстиції у Донецькій області. Проводив семінар уповноважений представник Головного управління, провідний спеціаліст відділу Леуцька О.В.

Були заслухані такі питання:

  1. Про забезпечення виконання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів.
  2. Про механізм проведення гендерно-правовї експертизи проектів нормативно-правових актів.
  3. Про правові аспекти підготовки нормативно-правових актів, які підлягають державній реєстрації в установленому законодавством порядку.
  4. Про забезпечення райдержадміністрацією та її структурними підрозділами постійного перегляду нормативно-правовх актів.

   По закінченню семінару Оксана Вікторівна підбила підсумки семінару та відповіла на актуальні питання.« повернутися до списку новин