Великоновосілківська районна рада
Великоновосілківський район, Донецька область

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Великоновосілківської районної ради.

Переглядів: 138

Рішенням сесії Великоновосілківської районної ради від 25.05.2018 № 7/28-744 було створено комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Великоновосілківської районної ради. На проведення ремонтних робіт в будівлі центру з районного бюджету за весь час існування було виділено 1 415 664 грн.

Метою діяльності інклюзивно-ресурсного центру є забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами, які мають порушення зору, слуху, мовлення, опорно-рухового апарату, інтелектуального розвитку, емоційно-вольової сфери на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти.

Перед фахівцями центру стоять питання визначення сильних сторін розвитку, особливостей, потенційних можливостей дітей з особливими освітніми потребами.

У комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» передбачені такі фахівці як практичний психолог, вчитель-дефектолог, вчитель-логопед. На сьогодні пройшли комплексну оцінку та отримують корекційно-розвиткові послуги 17 дітей. В цілому, центр готовий прийняти до 25 осіб. Фахівцями центру постійно надається консультативна допомога як батькам, так і педагогічним працівникам.

 

« повернутися до списку новин