Великоновосілківська районна рада

День Соборності України

Переглядів: 218

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      22 січня виконавчий апарат районної ради взяв участь в урочистостях з нагоди Дня соборності України. Злука, єднання, соборність і незалежність – безцінні завоювання, передані нам у спадок патріотами та творцями української державності. Проголошений 100 років тому Акт Злуки, яким було законодавчо закріплено об’єднання Української Народної Республіки із Західноукраїнською Народною Республікою, став справжньою перемогою та гарантом зміцнення державного суверенітету, територіальної цілісності і недоторканості нашої держави.

   На центральній площі смт Велика Новосілка всі бажаюча змогли долучитися до флеш-мобу «Соборна. Вільна. Неподільна! Моя Україна» та заспівати пісню «Україна» Тараса Петриненка.

   А творчі колективи району фольклорний гурт «Терниця» та народний ансамбль грецької пісні «Тирнихор», подарували всім присутнім справжнє свято виконуючи українські народні пісні.

   Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, що ми дійсно соборна держава, народ якої у єдиному пориві здатен змінити свою долю і відстояти свою незалежність.

 « повернутися до списку новин