Великоновосілківська районна рада

Донеччина: На території однієї з громад будують сміттєсортувальну станцію

Переглядів: 257

У Донецькій області сміття будуть сортувати по французькій системі, яку впровадять наступного року. Зараз триває будівництво сміттєсортувальної станції в Олександрівці потужністю 30 тис. Тонн в рік. Про це повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації Сергій Натрусом.

В Олександрівську територіальну громаду об'єдналися 42 населених пункти. З радянських часів сміття звідси не вивозили зовсім. Але громада взялася за вирішення цієї проблеми. За словами глави Олександрівської ОТГ Людмили Борисевич, вже придбали 111 контейнерів, з'явився новий сміттєвоз. У планах - придбання ще двох сміттєвозів та контейнерів для роздільного збору сміття.

Станція буде здатна повністю вирішити проблему утилізації твердих побутових відходів громади, а в області буде працювати 7 таких станцій: в Бахмуті (до перейменування - Артемівськ), Добропілля, Торецькому (до перейменування - Дзержинськ), Покровське (до перейменування - Красноармійськ), Великій Новосілці , Слов'янську.

«Після того, як буде добудована сміттєсортувальна станція на території Олександрівського району, впевнений, проблема округу буде вирішена. Робота йде. Очікуємо закінчення роботи за графіком », - прокоментував він.

Закінчити будівництво сміттєсортувальної станції в Олександрівці планують в грудні цього року. А в 2020 році повинна запрацювати вся система сортування сміття в області.

Джерело: https://dnews.dn.ua/« повернутися до списку новин