Великоновосілківська районна рада

Конкурс проектів «Волонтерство в громаді» від «U-LEAD з Європою»

Переглядів: 38

Програма «U-LEAD з Європою» оголошує конкурс проектів «Волонтерство в громаді».

Відібрані проекти впроваджуватимуться в територіальних громадах України у співпраці органів місцевого самоврядування з неприбутковими організаціями, які і стануть виконавцями проектів.

Метою конкурсу є розвиток культури волонтерства та заохочення волонтерських ініціатив у територіальних громадах України для подолання актуальних викликів, зумовлених пандемією COVID-19.

Програма прагне трансформувати у конкретні проекти енергію та ентузіазм активних мешканців та неприбуткових організацій, що стануть партнерами для органів місцевого самоврядування на шляху здійснення перетворень, спрямованих на поліпшення якості життя в громадах для усіх їх мешканців та сприяння сталому розвитку громад в умовах пандемії COVID-19.

Заявки прийматимуть до 15 грудня. 

Конкурсний відбір буде проведено в два етапи:

  • 1 етап (23 листопада – 30 грудня) - конкурс проєктних ідей, за результатами якого будуть відібрані до 75 проектних ідей з усієї України.
  • 2 етап (18 січня – 10 березня) – конкурс проектних пропозицій для переможців 1 етапу, що включатиме проведення навчань з підготовки проектних пропозицій та відбір до 24 пропозицій, яким буде надано підтримку.

Ініціювати та подати проекти можуть сільські, селищні та міські ради громад з населенням до 50 000 осіб у співпраці з неприбутковими організаціями (громадськими об’єднаннями, благодійними організаціями, комунальними закладами/установами).

Дізнатися про умови конкурсу можна за посиланням.

Джерело: decentralization.gov.ua« повернутися до списку новин