Великоновосілківська районна рада
Великоновосілківський район, Донецька область

«Великоновосілківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» СЬОГОДНІ

Переглядів: 110

Комунальне підприємство «Великоновосілківської районної ради «Великоновосілківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» створено рішенням Великоновосілківської районної ради від 25.05.2018р. №7/28-738. До складу Центру входять 9 лікарських амбулаторій, які розташовані в селах: Андріївка, Багатир,Зелений Гай, Комар, Красна Поляна, Новопетриківка, Старомлинівка, Шахтарське та смт Велика Новосілка і 34 пункта здоров’я ( фельдшерсько-акушерські/ фельдшерські пункти). Радіус обслуговування амбулаторій  складає 20 км.


КП « Великоновосілківської районної ради «Великоновосілківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» очолює головний лікар Бінат Марія Миколаївна. Загальний стаж роботи 39 років. В 2016 році нагороджена медаллю 25 років Незалежності України.

Заклад засновано з метою забезпечення потреб населення у доступній, своєчасній та якісній первинній медико-санітарній допомозі закріпленому на її території населенню, а також для задоволення соціальних потреб трудового колективу.

КП «Великоновосілківської районної ради «Великоновосілківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  надає первинну медичну допомогу згідно Наказів МОЗ України.

Первинну медичну допомогу населенню надають 22 лікарі, з них 15 лікарів загальної практики сімейної медицини, 3 лікаря-педіатра, 1- лікар-терапевт та 86 молодших медичних спеціалістів.

Графік роботи медичних працівників:

  •  понеділок - субота  -    з 8.00-18.00 години.
  •  неділя                       -    вихідний день.

В шести амбулаторіях ЦПМСД розгорнуто 60 ліжок денного стаціонару.

Всі лікарські амбулаторії на 100% забезпечені телефоним зв'язком, інтернет-зв'язком, 27 автоматизованими робочими місцями лікаря, на 80%  медичним обладнанням. В кожній амбулаторії є автомобіль медичної допомоги.

Для наближення медичної допомоги до населення і з метою ранньої діагностики та профілактики туберкульозу, раннього виявлення онкологічної патології  проведено встановлення  сучасного цифрового флюорографа на існуючий  автомобіль. Кошти в сумі 2250,0 тис. грн. виділені з районного бюджету.

З  квітня 2018 розпочато кампанію «Обери свого лікаря». Станом на кінець 2019р. укладено 27261 Декларацій з лікарями первинної ланки ( 78,5% від населення, що обслуговується).

ЦПМСД отримав ліцензію на медичну практику і уклав договір з Національною службою здоров’я України для фінансового  забезпечення закладу.

На виконання соціальних ініціатив президента оформлені нормативно-правові акти на будівництво модульної лікарської амбулаторії на 1-2 лікаря з  житлом в с. Андріївка.  У грудні 2018 р. розпочато будівництво.

« повернутися до списку новин