Великоновосілківська районна рада

Акція «Збережемо історію району Разом!»

Переглядів: 108

Шановні земляки!

17 липня 2020 Верховна Рада України прийняла Постанову «Про утворення та ліквідацію районів». Час дуже швидкоплинна річ і ті події які сьогодні є яскравими, з часом стираються з пам’яті.

На жаль, наш рідний Великоновосілківський район, перестає існувати як окрема адміністративно – територіальна одиниця, а ввійде до складу Волноваського району.

Задля збереження пам’яті про видатних людей району, досвіду, напрацювань, досягнень Великоновосілківська районна рада вирішила започаткувати акцію «Збережемо історію району Разом!» і просить долучитися до неї всіх бажаючих жителів Великоновосілківського району.

Звертаємось до всіх небайдужих людей, патріотів своєї малої батьківщини, істориків, краєзнавців, старожилів району, молоді з проханням підтримати цю ініціативу. Просимо надати до виконавчого апарату Великоновосілківської районної ради текстові та фото матеріали, спогади, свідчення з життя районну, його становлення і розвитку, людей які відіграли значущу роль в історії району.

Всі надані матеріали будуть опубліковані в газеті «Сільський край» та на офіційному веб-сайті Великоновосілківської районної ради, а в подальшому зведені в загальний збірник.

Інформацію просимо надіслати на електронну адресу 24646008@mail.gov.ua.

Телефон для довідок: (06243) 21-1-55.« повернутися до списку новин