Великоновосілківська районна рада

Вітали працівників сільського господарста

Переглядів: 126

Традиційно, в третю неділю листопада, в Україні відзначають своє професійне свято працівники сільського господарства. У цей день віддають данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Результати роботи аграріїв багато в чому залежать від погодних умов, які зачасту підносять справжні випробування. Але терпіння, професіоналізм і працьовитість селян дозволяють сьогодні з упевненістю говорити про отримані високі врожаї основних сільськогосподарських культур в Великоновосілківському районі.

14 листопада 2019 року у актовій залі Великоновосілківського професійного ліцею  відбувся захід присвячений Дню працівників сільського господарства.  Голова Великоновосілківської районної ради Сергій Кирилов, разом з в.о. голови райдержадміністрації Олександром  Алчієвим, начальником  відділу юридичної роботи департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Донецької обласної державної адміністрації Сергієм Васюкевичем взяли участь у заході.

За самовіддану працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята кращим підприємствам галузі сільського господарства керівники району вручили Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації.

Святковим концертом привітали великоновосілківьких хліборобів творчі колективи району.

 « повернутися до списку новин