Великоновосілківська районна рада

Робочий візит голови Великоновосілківської районної ради до комунального підприємства «Дитячий оздоровчий заклад «Дружба».

Переглядів: 192

Голова Великоновосілківської районної ради Сергій Кирилов відвідав з робочим візитом комунальне підприємство «Дитячий  оздоровчий заклад «Дружба». Підприємство було створено у листопаді 2018 року рішенням сесії Великоновосілківської районної ради на базі ДОЦ «Дружба», це дало можливість районній раді фінансувати благоустрій та діяльність табору. Рік тому вже була проведена реконструкція центрального майданчика - старі плити замінені на сучасну тротуарну плитку. Тепер намічені роботи з облаштування, озеленення території, ремонт дахів будівель та інше.

Основною метою діяльності закладу є реалізація права на повноцінний відпочинок, оздоровлення; забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних  потреб, забезпечення кваліфікованою реабілітаційно-оздоровчою допомогою дітей, молоді, різних категорій сімей.

Перші результати роботи буде видно ще до початку оздоровчого сезону, після літнього відпочинку дітей робота продовжиться.« повернутися до списку новин