Великоновосілківська районна рада
Великоновосілківський район, Донецька область

ЗАДЕКЛАРОВАНА ПРАЦЯ = ТРУДОВІ ПРАВА І СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ ДЛЯ НАЙМАНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Переглядів: 73

Трудові відносини регулює основний документ - Кодекс законів про працю (КЗпП). Також трудові права і соціальні гарантії прописані в законах «Про відпустки», «Про оплату праці», «Про охорону праці», «Про зайнятість населення» та інших нормативно-правових актах.

З моменту підписання трудового договору громадянин стає найманим працівником аб застрахованою особою, яка має трудові права й соціальні гарантії, право на безпечні та здорові умови праці. Роботодавець зобов’язаний перевіряти робочі місця, надавати спецодяг і взуття, засоби індивідуального захисту, організовувати навчання з охорони праці та медичні огляди. Якщо ж умови праці шкідливі, особа отримуєте додаткову відпустку, підвищену оплату, ранній вихід на пенсію та інші пільги.

При цьому, роботодавець не може змусити вас виконувати роботу, яка не передбачена трудовим договором і посадовою інструкцією. То ж, якщо найманий працівник не згодний з тим, що йому кажуть робити, він може відмовитися.

Закон забороняє працювати більше 40 годин на тиждень. Якщо найманий працівник працює у шкідливих умовах або йому менше 18 років, то робочий тиждень ще менше − 36 годин.

При п’ятиденному робочому тижні кожен має право на дводенний відпочинок. Якщо вихідний всього один, то робочий день має тривати до 7 годин. При офіційному працевлаштуванні найману особу не можуть змусити працювати у надурочні години чи вихідні дні. Хіба що це потрібно для оборони країни, усунення наслідків стихійного лиха, аварії чи недопущення псування майна. Ще одна приємна перевага задекларованої праці – скорочений робочий день напередодні святкових і неробочих днів.

За трудовим договором наймана особа має право на щорічні оплачувані відпустки. Наразі, мінімальна тривалість такої відпустки − 24 календарних дні за робочий рік. Якщо особі менше 18 років, то можна відпочивати 31 день. Крім основної відпустки дозволені оплачувані навчальні та творчі відпустки (для написання дисертації чи підручника, для участі у всеукраїнських і міжнародних спортивних змаганнях). Стали донором крові? Відпочиньте наступного дня або додайте цей день до щорічної відпустки. Зарплата при цьому зберігається. Також чинним законодавствам надається можливість оформити відпустку за власний рахунок у разі весілля, народження дитини, похорон, для догляду за хворими родичами. Також передбачені додаткові відпустки для працівників з дітьми, учасників бойових дій та чорнобильців.

Місячна зарплата за повністю виконану роботу не може бути менше мінімальної (з вересня 2020 року – 5000 грн).

А якщо працюєте з ранку до ночі? За трудовим законодавством робота у надурочні години та вихідні дні оплачується в подвійному розмірі. За роботу на свято можно взяти день відпочинку. При цьому роботодавець не може виплачувати зарплату, коли заманеться. Найманий працівник повинен отримувати її регулярно, не рідше двох разів на місяць та не пізніше семи днів після закінчення періоду роботи. Якщо день виплати збігається з вихідними чи святами, зарплата виплачується напередодні.

Задекларована праця захищає працівника від зловживань зі сторони роботодавця. За порушення трудової дисципліни закон передбачає лише два покарання: догану або звільнення. Матеріальна відповідальність стягується в разі суттєвої шкоди внаслідок протиправних дій або бездіяльності. А відрахування не можуть перевищувати 20% зарплати.

Працюючи офіційно, працівник може поєднувати роботу з навчанням у школі, професійно-технічних і вищих навчальних закладах, в аспірантурі, підвищенням кваліфікації. Закон передбачає оплачувані відпустки чи можливість взяти вільні від роботи дні без оплати або з частковою оплатою під час сесії.

Незадекларованого працівника можуть звільнити в будь-який день. А якщо у вас є трудовий договір, роботодавець має попередити про звільнення щонайменше за два місяці.

За кожного задекларованого працівника роботодавець сплачує єдиний соціальний внесок (ЄСВ). Це є гарантією на випадок хвороби, нещасного випадку, пов’язаного з роботою, чи професійного захворювання. Сплата ЄСВ лише з частини заробітної плати значно зменшує розмір допомоги. Якщо найманий працівник незадекларований, на допомогу годі розраховувати. Хіба що роботодавець виплатить її з власної волі.

Працювати за трудовим договором – вигідно! Трудове законодавство гарантує найманому працівнику здорові та безпечні умови праці, оплачувані відпустки й лікарняні. Вам допоможуть у разі нещасного випадку на роботі, дадуть пільги, якщо у вас є малолітні діти. Всього цього позбавлені незадекларовані працівники

« повернутися до списку новин