Великоновосілківська районна рада

Засідання постійної комісії

Переглядів: 185

29 травня 2019 року о 10.30 годині в залі засідань Великоновосілківської районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради: з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку, засобів масової інформації і адміністративно-територіального устрою; з питань інвестиційної політики, розвитку малого і середнього бізнесу, промисловості, транспорту, зв'язку, паливно-енергетичного комплексу і житлово-комунального господарства; з питань аграрної політики, регулювання земельних відносин та екології.

На порядок денний в загальній кількості було винесено 6 питань:

1. Про повідомлення щодо врегулювання конфлікту інтересів.

2. Про хід виконання у 2018 році Програми поводження з твердими побутовими відходами у Великоновосілківському районі Донецької області на 2017-2020 роки.

3. Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району прокуратури та органів внутрішніх справ.

4. Про хід виконання рішення районної ради від 23.11.2018 № 7/33-874 «Про Програму розвитку мисливського господарства та полювання Великоновосілківського району на 2018-2020 роки».

5. Про план роботи районної ради на друге півріччя 2019 року.

6. Про присвоєння чергового рангу Петровій Л.В.

З кожного з них комісією були зроблені відповідні висновки, для подальшого винесення на розгляд чергової 38 сесії 7-го скликання Великоновосілківської районної ради.« повернутися до списку новин