Великоновосілківська районна рада
Великоновосілківський район, Донецька область

Увага конкурс!

Переглядів: 69

Великоновосілківський районний культурно – оздоровчий комплекс

ОГОЛОШУЄ ПЛАН ОНЛАЙН КОНКУРСІВ ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ ТА ДНЯ МОЛОДІ

Конкурс онлайн - челендж привітань До Дня Конституції України та Дня молоді - «Ми майбутнє України» у соціальній мережі Facebook .

Умови естафети дуже прості: зняти відео та передати челендж наступному учаснику, якого вибираєте ви (у відео - привітанні можуть прийняти участь сім’ї, компанії друзів, знайомих та поодинокі учасники).

(наприклад: після запису привітання, в кінці говоримо – родини Кукузенко та Петренко передають естафету нашим друзям родині Іванченко; я Катерина передаю естафету своїй сестрі Олені і т.д.). А кому передали естафету повинен її прийняті і зняти своє відео - привітання.

Початок надання відео - привітань починається з 23 червня по 29 червня 2020 року . Відеоролик з коротким привітанням, надсилайте на сторінку РКОК у Facebook , за посиланням - https://www.facebook.com/profile.php?id=100015601353635

Результати конкурсу будуть опубліковані на сайті РКОК 1 липня 2020 року.

Запрошуємо усіх бажаючих, переглянути та проголосувати за відеоролик, який вам сподобався (за допомогою «лайка») тільки на нашій сторінці, у стрічці новин https://www.facebook.com/profile.php?id=100015601353635

Детальніше за телефоном: 0965250005 Олена

« повернутися до списку новин