Великоновосілківська районна рада

Звіт Великоновосілківської районної ради ветеранів за перше півріччя 2019 року.

Переглядів: 173

27 червня 2019 року відбулося засідання Великоновосілківської районної ради ветеранів за участі Сергія Кирилова, голови Великоновосілківської районної ради.

Голова ради ветеранів Василь Тараш звітував про роботу за перше півріччя 2019 року. За цей час була проведена велика робота по вшануванню ветеранів району, створення їм моментів спогадів та підняття настрою. Також Василь Васильвоч зазначив, що за цей період свій 100-річний ювілей святкували: Ткаченко Іван Семенович та Єгорова Ганна Кирилівна, люди які все життя працювали на благо району.

Рада ветеранів приймала участь у всіх районних заходах за ці пів року, організовувала для ветеранів свято: 8 Березня де кожна присутня жінка отримала квіти, Дня Матері в ході проведення якого подарунковими наборами були відмічені 34 Матері Героїні та багато інших.

Зустріч проходила в с. Розлив де кожен бажаючий зміг подивитися поля   ДП ДГ «Забойщик» де зростають високі культури землеробства, рідкісні культури, демонстраційні ділянки сортів ячменю, пшениці, ділянки гібридизації та інше.

 

 « повернутися до списку новин