Великоновосілківська районна рада

Успішний відділ освіти на практиці: управлінець поділиться власним досвідом на вебінарі 17 грудня

Переглядів: 32

17 грудня 2020 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар із Іриною Грековою, яка поділиться досвідом ефективного управління освітою у громаді.

Ірина Грекова розкаже про досвід створення і розвитку відділу освіти, роботу із фінансами, упорядкування мережі закладів освіти та комунікацію із громадою на прикладі Солонянської ТГ Дніпропетровської області, яка створена у 2016 році.

Дата: 17 грудня, 16:00.

Спікерка: Ірина Грекова, заступниця голови Солонянської ТГ, на практиці впроваджує теорію децентралізації управління освітою.

Реєстрація на вебінар обов’язкова за посиланням: bit.ly/3nbqHRA. У формі можна залишати запитання для спікерки.

Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на цю адресу.

Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета кампанії — допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених і реорганізованих громад сформувати ефективну систему управління освітою.

Стежте за оновленнями і завантажуйте корисні матеріали на novihromady.decide.in.ua. Перший порадник із типовими шаблонами документів про створення органу управління освітою доступний за посиланням: novihromady.decide.in.ua/#rec255900219.

Джерело: decentralization.gov.ua« повернутися до списку новин