Великоновосілківська районна рада
Великоновосілківський район, Донецька область

«Відкрита онлайн-школа»

Переглядів: 150

Регіональна онлайн-платформа для освітян та здобувачів освіти діє у Донецькій області. 

На початку карантину в Донецький області почала роботу «Відкрита онлайн-школа», що дозволила забезпечити швидке створення, поширення контенту та завдань для організації освітнього процесу в дистанційному форматі. Вона також дає змогу відстежувати персональну роботу кожного учня, оцінювати її, надавати рекомендації тощо.

Ресурс має попит серед учнів та освітян області, про що свідчить висока кількість активних користувачів. Тож наразі за ініціативою Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти планується розширення функціоналу платформи: на її базі планується створити репозитарій відеоуроків. Реалізація цієї ініціативи дозволить учасникам освітнього процесу отримувати знання, не полишаючи власних домівок та не наражаючи своє та здоров’я близьких на небезпеку можливого інфікування коронавірусом.

Мета онлайн-платформи полягає у розвитку технології дистанційного, «змішаного» або «перевернутого» навчання (blended або hybrid learning) та формуванні інформаційно-цифрової компетентності учасників освітнього процесу. Однією з особливостей цієї ініціативи є розроблення й упровадження в освітній простір області сучасного електронного навчального контенту із використанням кейс-технології (case-study), а також створення відеоуроків із новогрецької мови, зарубіжної літератури.

Наразі відбувається залучення педагогів-практиків, які братимуть участь у створенні матеріалу для єдиного в області навчально-інформаційно-комунікаційного середовища (онлайн-платформи з відкритим освітнім контентом).

Джерело: Департамент освіти і науки облдержадміністрації

« повернутися до списку новин