Великоновосілківська районна рада
Великоновосілківський район, Донецька область

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Великоновосілківської районної ради.

Переглядів: 215

Рішенням сесії Великоновосілківської районної ради від 25.05.2018 № 7/28-744 було створено комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Великоновосілківської районної ради. На проведення внутрішніх ремонтних робіт в будівлі центру в 2018 році з районного бюджету було виділено 687 000 грн. В планах на цей рік утеплення фасаду, облаштування порогу з пандусом, нова огорожа та інше.

Метою діяльності інклюзивно-ресурсного центру є забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами, які мають порушення зору, слуху, мовлення, опорно-рухового апарату, інтелектуального розвитку, емоційно-вольової сфери на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти.

Перед фахівцями центру стоять питання визначення сильних сторін розвитку, особливостей, потенційних можливостей дітей з особливими освітніми потребами.

У комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» передбачені такі фахівці як практичний психолог, вчитель-дефектолог, вчитель-логопед. На сьогодні пройшли комплексну оцінку та отримують корекційно-розвиткові послуги 17 дітей. В цілому, центр готовий прийняти до 25 осіб. Фахівцями центру постійно надається консультативна допомога як батькам, так і педагогічним працівникам.

« повернутися до списку новин