Великоновосілківська районна рада

14 грудня - вебінар щодо алгоритму і процедури передачі майна закладів освіти на баланс місцевих рад

Переглядів: 96

14 грудня 2020 року проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему: “Алгоритм та процедура передачі майна закладів освіти на баланс місцевих рад”. Вебінар буде корисний для керівників і освітніх управлінців у громадах та управлінців районних державних адміністрацій.

Дата: 14 грудня, 16:00

Спікер: Сергій Яцковський, експерт з місцевого самоврядування

Реєстрація на вебінар обов’язкова за посиланням: bit.ly/2JEPDmj.

Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на цю адресу.

На вебінарі детально розглянуть як передати майно та заклади освіти з районного на базовий рівень (сільські, селищні, міські ради). Адже реформа децентралізації влади передбачає, що  відповідальність за розвиток загальної середньої  освіти повністю переходить до громад.

Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета кампанії — допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених і реорганізованих громад сформувати ефективну систему управління освітою.

Стежте за оновленнями і завантажуйте корисні матеріали на novihromady.decide.in.ua. Перший порадник із типовими шаблонами документів про створення органу управління освітою доступний за посиланням: https://novihromady.decide.in.ua/#rec255900219.

Джерело;decentralization.gov.ua« повернутися до списку новин