Великоновосілківська районна рада
Великоновосілківський район, Донецька область

«Великоновосілківське районне бюро технічної інвентаризації»

Комунальне підприємство «Великоновосілківське районне бюро технічної інвентаризації»

Створено Рішенням виконавчого комітету Великоновосілківської районної ради народних депутатів від 28.09.1994 року № 35. Основною метою створення підприємства – є задоволення потреб фізичних та юридичних осіб у послугах, пов’язаних із технічною інвентаризацією, паспортизацією та оцінкою об’єктів нерухомого майна незалежно від форми власності.

Основним напрямком діяльності підприємства є проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна як на території Великоновосілківського району так і за його межами. Наряду з цим, працівники підприємства займаються внесенням змін в технічні паспорти об’єктів нерухомого майна, а саме: зміни поштових адрес, перейменування вулиць, перенумерації домів, років реконструкцій, нових будівель, введення в експлуатацію, змін загальних та житлових площ, змін літерації будівель, зміни цільового призначення, а також при втраті документів на нерухоме майно надається вся необхідна інформація для отримання та реєстрації правовстановлюючого документа. Крім цього, великим досягненням роботи районного БТІ – є архівні матеріали технічної інвентаризації, які накопичуються ще з 1965 року і являються власністю територіальної громади. База даних складається в алфавітному порядку із 67 населених пунктів району.

Комунальне підприємство «Великоновосілківське РБТІ» знаходиться за адресою: вулиця Пушкіна, 40 смт Велика Новосілка Великоновосілківського району Донецької області. Контакти: (06243) 21-2-65, kprbti@gmail.com.

Керівником підприємства є Рузмєтова Анжеліка Леонідівна, яка працює в ньому з 1 березня 2011 року відповідно до Рішення Великоновосілківської районної ради від 24.02.2011 року № 6/3-63. Станом на 1 січня 2019 року на підприємстві працює 9 осіб.

Матеріально-технічна база районного БТІ дозволяє працювати і виконувати покладені на нього обов’язки відповідно до законодавства, а незамінним помічником на підприємстві є автомобіль Geely CK, який був придбаний ще в 2013 році.